Mam przyjemność współpracować z solidnymi partnerami.  Na szczególne wyróżnienie zasługują sprawdzeni w każdych warunkach rzetelni kontrahenci:

Rainbow Tours – bardzo dobre programy objazdowe i piloci pasjonaci; solidny partner pod każdym względem, to duża stabilność, ciągły rozwój i przyjemność współpracy.  

Fun Travel Żaneta Auler, Los Angeles, USA.  Obsluga turystyczna na najwyższym poziomie. Praca z Żanetą, to przyjemność oraz mega zadowolony klient. YogaCycleRetreats

Biuro podroży New Poland, Warszawa. Przesolidne biuro, obsługujące nie tylko destynacje turystyczne, ale również podmioty w zakresie wyjazdów szkoleniowych, zjazdów, konwencji, targów. Wysoki poziom!

Biuro podróży Kontynent Kraków – tu w zasadzie pasuje komentarz: „…i wszystko jasne”, Pani Monika, to nie tylko kompetencja, ale ten przepiękny ludzki  KONTYNENT jest  gwarantem  zadowolonego klienta.  Nie wiem, jak oni to robią, ale jakbym mógł jeździć na wakacje, to pojechałbym z biura p.Moniki!  Gorąco polecam.

Adventure Club – jeśli chcesz przeżyć przygodę i mieć skrojoną ofertę pod swoje potrzeby wakacyjne w mniejszych grupkach, na wyprawę, wyjazd integracyjny , czy wypoczynek i przygodę  w egzotycznych miejscach– nie wahaj się. Radek i Adventure Club, to solidna firma.

jobforguide.pl, to nowoczesny portal wychodzący naprzeciw potrzebom organizatorów turystyki oraz jej obsługi. Korzystają z niej biura podróży oraz pracownicy pierwszej linii np. piloci wycieczek, przewodnicy, wychowawcy, instruktorzy, rezydenci, animatorzy i wielu innych. Portal ułatwia i przyspiesza proces poszukiwania pracowników przez organizatora turystyki oraz wyszukiwania i aplikowania na oferty pracy kadrę i obsługę. Wywiad jobforguide ze mną można odsłuchać tu 📻

Zapraszam do współpracy podmioty gospodarcze, których potrzeby w zakresie wyjazdów „team buildingowych”, czy wyjazdów typu „incentive” moglibyśmy realizować przy pomocy w/w podmiotów.

Ponadto zapraszam do współpracy w różnej formie:  chętnie poopowiadam o ciekawych zakątkach świata, pokażę zdjęcia, zaszczepię bakcyla, a młode pokolenie niech zacznie realizować marzenia już teraz. Wspólnie możemy zrobić wiele, aby chwytać dzień już DZIŚ;

W naszym kraju mamy wielu sławnych podróżników. Nie rywalizuję z nimi  i nie zamierzam tego robić. Wręcz przeciwnie, często o nich opowiadam  Uczę się od nich, stawiam za wzór, ale osobiście nadal  chcę pozostać  takim zwykłym podróżnikiem Andy’m.

Polecam się gorąco wszystkim miłośnikom wałęsania się po świecie. Tym realnym, jak i kanapowym rekomenduję turystycznąksięgarnię  z wyjątkowo bogatym asortymentem: Księgarnia turystyczna ArtTravel.pl.